Vítejte HostPřihlásit

CAD Fórum WIKI

RSS RSS

Navigace


Prohledat wiki
»
Sponzoři:
CAD Studio a.s.

Nápověda - přihlášení

RSS
Změněno 02.06.2010 18:24 uživatelem Administrator Kategorizováno jako Nápověda, System

Registrace a přihlášení

Pro vyhledávání a zobrazování obsahu wiki stránek není potřeba se přihlašovat. Pro vytváření obsahu a úpravu existujících stránek si ale musíte nejprve vytvořit váš uživatelský účet.

Prvotní registrace

V levém navigačním menu použijte funkci Vytvořit účet a ve formuláři "Vytvořit nové konto" vyplňte vámi zvolené uživatelské jméno (login), zobrazované jméno (které uvidí ostatní v historii editací), vaši funkční e-mail adresu a vámi zvolené heslo. Pomocí login jména a hesla se následně budete přihlašovat. Vypište kontrolní text (anti-spam) a stiskněte Vytvořit konto. Na zadanou adresu obdržíte obratem potvrzovací e-mail, v němž kliknutím na odkaz potvrdíte registraci. Poté už můžete využívat vaše přihlášení na CAD wiki.

Přihlášení na váš účet

Před úpravami stránek se musíte Přihlásit. Použijte odkaz v pravém horním rohu a zadejte jméno a heslo zvolené při registraci. Zaškrtnutím pole Zapamatovat si mne se vyhnete potřebě přihlašování v dalších sezeních. Pokud jste vaše přihlašovací jméno nebo heslo zapomněli, použijte funkci Ztracené heslo pro vyžádání údajů e-mailem - budete vyzváni k zadání uživatelského jména nebo e-mail adresy zadané při registraci. E-mailem obdržíte nové heslo.

Odkazující stránky:

ScrewTurn Wiki verze 3.0.4.560. Hosting CADforum. Tvorba a šíření obsahu dle licence Creative Commons.

statistics in vBulletin